"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zaytoz Blog Kuralları

Zaytoz Blog Kuralları:
1- Yazıların altına yapılan yorumlar tamamen yorum yapan kullanıcının sorumluluğundadır, Zaytoz.net bu konuda sorumluluk kabul etmez.
2- Yazılara yapılan yorumları onaylamak veya silmek Zaytoz.net sorumluluğundadır. Bu konuda yorum yapan kişi hiçbir hak kabul edemez.
3- Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk’e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı yorumlar yazmak kesinlikle yasaktır. Böyle bir yorum atan kişinin yorumu sorgusuz silinecektir.
4- Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen yorumlar göndermek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan sırf link paylaşımı yorumları yasaktır.
6- Blogda bulunan yazılara konu ile alakasız, alaycı veya dalga geçici tavırda yorumlar atmak kesinlikle yasaktır.
7- Yazılarımızda bulunan indirme bağlantılarındaki dosyaları/belgeleri indirmek tamamen indiren ziyaretçi/kullanıcı sorumluluğundadır. Herhangi bir sorunda Zaytoz.net internet/blog sitesi danışma merci değildir ve sorumluluk kabul etmeyecektir.
8- Yazılarımızda bulunan kodları kullanmak veya kullandırmak tamamen ziyaretçi/kullanıcı sorumluluğundadır. Herhangi bir sorunda Zaytoz.net internet/blog sitesi danışma merci değildir ve sorumluluk kabul etmeyecektir.
* Zaytoz.net blog kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı zaytoz.net yöneticilerince her zaman saklıdır.
* Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm ziyaretçilerin/okurların/kullanıcıların okuduğu ve onayladığı varsayılır.

Bu kurallar 06.12.2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bu yazı yorumlara kapalı.