"Enter"a basıp içeriğe geçin

Instagram Hesap Silme/Kapatma/Kaldırma – 2023 Güncel

Merhabalar,
Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Instagram hesabı nasıl silinir, hesap silme işlemi, instagram hesap kapatma nasıl yapılır, onu detaylıca ve net olarak anlatacağız.

instagram

En popüler ve sık kullanılan uygulama olan Instagram, 7’den 70’e herkes tarafından kullanılmakta. Instagram’ın her geçen gün kullanıcı sayısı artsa da, bu uygulamaya veda etmek isteyenler, hesabını kapatmak, silmek isteyenler de artıyor.

Instagram hesabınızı silmeden önce isterseniz verilerinizi veya resimlerinizi çeşitli araçlarla indirebilir, yedekleyebilirsiniz.

Instagram hesap silme veya hesap kapatma işlemi nasıl yapılır? Buyurun;
Buradaki linke tıklayarak Instagram Hesabını Sil sayfasına giriş yapıyoruz. Eğer bilgisayarınızdan giriş yapmadıysanız giriş yapmalısınız.

instagram hesap silme, kapatma, kaldırma, devre dışı, devre, dışı, komple, webmaster, forum, blog

Tabi burada silmeden önce “neden silmek istiyorsunuz” diye bir soru soruyor bizlere. Burada cevap vermek istemiyorsanız Başka bir şey seçeneğini seçerek ve kullandığınız şifreyi girerek hesabı silme işlemini başlatabilirsiniz.

Hesabı silme işlemine başlattıktan sonra 30 gün sonra hesabınız başarıyla silinmiş oluyor. Hesaba tekrar giriş yaparsanız veya giriş yapmaya çalışırsanız, hesap silme işleminiz durduruluyor ve size gösterilen tarihte hesabınız silinmiyor.

5/5 - (4 değerlendirme)

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir