"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası – Gizlilik İlkeleri

Web sitemiz zaytoz.net hizmetlerini kullandığınızda, kullanım koşullarımızı ve gizlilik politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu gizlilik politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgileri sizinle paylaşmamız önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.

Gizlilik İlkelerimiz

Bir garip blog olan www.zaytoz.net internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Tüm kullanıcıların gizlilik ilkelerine saygı duyar. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.zaytoz.net internet blogu siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık bilgiler değildir ve hiçbir surette www.zaytoz.net internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

Bir garip blog, www.zaytoz.net internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgiler gizlilik ilkemiz içerisinde saklanır. www.zaytoz.net internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Web blogun da bulunan içeriklere yorum yapmak için Ad Soyad, Email ve Web Site adresi bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgilerinizi girmeniz ve yorum yapmanız halinde bu bilgileri de saklıyoruz.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.zaytoz.net internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satışını yapmaz veya paylaşmaz.

Bir garip blog, www.zaytoz.net web sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir. Kullanıcılara mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Reklamlar

Sitede Google Reklamları ve diğer blog reklamları kullanılmaktadır. Rahatsız edici reklamları bildirmek için iletişim formu ile bizlere iletebilirsiniz.

İletişim

Bizimle iletişim kurmak için içeriklerin altına yorum bırakabilir veya zaytoznet@gmail.com eposta adresiyle bizlerle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Bu politika 06.12.2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bu yazı yorumlara kapalı.